Новини

20.09 2020

Акція «Dark&Light. Адже День народження» в ТРК «Солнечная Галерея»

1.    Організатор  Організатором Акції на замовлення ТРК «Солнечная Галерея» (ПрАТ «Укрпангруп» ЄДРПОУ 34530278) є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ» ЄДРПОУ 38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.

Читати далі
20.09 2020

Лазерні шоу Dark&Light у ТРК «Солнечная Галерея»

У неділю, 20 вересня, вперше у Кривому Розі відбудуться лазерні шоу на просторі ТРК «Солнечная Галерея». Dark&Light – це гра світла і темряви, яскравих кольорів та мінливості. Такі шоу приваблюють своєю красою, щоб побачити та зафіксувати в пам’яті надовго. Їх демонструють по всій Європі – в Лондоні, Парижі, Варшаві, Будапешті.

Читати далі
18.09 2020

Як створюють міські мурали – на Дні народження ТРК «Солнечная Галерея»

До ТРК «Солнечная Галерея» завітають креатори міських муралів, які вже покорили серця жителів Кривого Рогу. Особливе художнє дійство, стати учасником якого зможуть усі охочі.

Читати далі
18.09 2020

Міми у ТРК «Солнечная Галерея»

На Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея», який відзначатиметься 20 вересня, відвідувачів розважатимуть зворушливі міми. Вони без слів спілкуватимуться з гостями – лише жести, міміка, імпровізація й щирість.

Читати далі
18.09 2020

Танцювальні флешмоби у ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня на Дні народженні ТРК «Солнечная Галерея» влаштують святкові танцювальні флешмоби. Професійні танцюристи кружлятимуть в різних куточках ТРК та показуватимуть міні-виставу для відвідувачів.

Читати далі
18.09 2020

Шоу барабанщиць у ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня у ТРК «Солнечная Галерея» святкуватимуть День народження. З цієї нагоди просторами ТРК промарширують чарівні барабанщиці. Саме вони проанонсують розіграш призів та запросять відвідувачів торговельно-розважального комплексу на вуличне дійство Dark&Light.

Читати далі
17.09 2020

Два Дні народження: магазин "OLKO" та ТРК "Солнечная Галерея"

Dark&Light в ТРК "Солнечная Галерея" – то можливість урізноманітнити свій гардероб трендовими речами. З цієї нагоди магазин OLKO розігрує два сертифікати на 500 грн.

Читати далі
17.09 2020

Плани на неділю – подивитись Dark&Light

День народження ТРК «Солнечная Галерея» неабияк здивує жителів Кривого Рогу, адже вперше у місті відбудеться унікальне лазерне шоу Dark&Light.

Читати далі
17.09 2020

Штурмовики у ТРК «Солнечная Галерея»

20 вересня на День народження ТРК «Солнечная Галерея» завітають аніматори-штурмовики. Їхня мета, щоб свято у ТРК пройшло безпечно та з дотриманням санітарних норм. Тому, вони озброяться водяними пістолетами, наповненими антисептиками, і роздаватимуть гостям маски.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!